سلام به اولین و بزرگترین فن کلاب 9muses خوش اومدین.
من طرفدار این گروه هستم و با نظراتتون ما رو حمایت کنید.
به دیگرفن کلاب من که مخصوص سونشیده هست هم سر بزنین:
www.girlsgeneration5.blogfa.com
  :: مدیر وب سایت : ★ maedeh_Admin★
کدام اعضای گروه 9muses رو بیشتر دوست دارید؟









» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

   

nine muses profile
چهارشنبه 19 تیر 1392 ساعت 11:05 ب.ظ | | نوشته ‌شده به دست ★ maedeh_Admin★ | ( نظرات )
پروفایل اعضا و گروه 9muses

http://uploadtak.com/images/x857_iQ5S1Le1phoLV.jpg

برای خوندن پروفایل اعضا برین ادامهههه...

9muses از 9 تا دختر تشکیل شده که تحت کمپانی Star Empire Entertainment فعالیت میکنند

9muses در تاریخ 26 مارچ 2010 تشکیل شده و اولین البومشون به اسم (no playboy) بوده که اهنگ سازیش از rainstoneو park jin young بوده
 
در 2011 یه ام وی به اسم
Figaro منتشر کردن

9muses یک عضو جدید به اسم کیونگ ری و اونا با هم یه ام وی برای اخبار منتشر کردن

در تاریخ 6 مارچ یک موزیک ویدئو به اسم
Ticket که یکی از اهنگهای البومشون بوده رو ساختن و در 8 مارچ 2012 منتشر شد

یکی دیگه از اهنگهاشون به اسم dolls هست که در january 2013 منتشر شد و این اهنگ در نمودار  GAON TOP 100 رتبه 11 را کسب کرد

در تاریخ 9 می 2013 ام وی wild را منتشر کردن که این اهنگ با تنهایی و جدا از مینی البومشون در تاریخ 16 می بالاترین رتبه را در GAON TOP 100 کسب کرد
 
اهنگهای گروه:

2010: "No Playboy", "Ladies"
2011: "Figaro"
2012: "News", "Ticket"
2013: <Dolls", "Wild", "Karma
"< Sera"

پروفایل اعضای گروه 9muses


http://uploadtak.com/images/5855_865640543.jpg

Birth Name: Ryu Se Ra
Stage Name: Sera
Birthday: October 3, 1987
Position: Leader, Main Vocalist
Height: 170 cm
Blood Type: A
Specialty: English
Hobbies: Piano, Guitar

http://uploadtak.com/images/s862_207244647.jpg

Birth Name: Moon Hyun Ah
Stage Name: Hyuna
Birthday: February 19, 1987
Position: Main Vocalist

http://uploadtak.com/images/o5828_198854868.jpg

Birth Name: Lee Hyun Joo
Stage Name: Lee Sem
Birthday: May 5, 1987
Position: Vocalist, Lead Rapper
Height: 174 cm
Blood Type: O
Specialty: Athletics, Crafts, Fine Arts

http://uploadtak.com/images/e213_348009802.jpg

Birth Name: Son Sung Ah
Stage Name: SungA
Birthday: July 8, 1989
Position: Vocalist, Rapper
Height: 172 cm


http://uploadtak.com/images/q629_224375079.jpg

Birth Name: Pyo Hye Mi
Stage Name: Hyemi
Birthday: April 3, 1991
Position: Lead Vocalist
Height: 171 cm
Blood Type: B

http://uploadtak.com/images/w1497_445429294.jpg

Birth Name: Park Eun Ji
Stage Name: Eunji
Birthday: September 27, 1988
Position: Vocalist, Main Dancer
Height: 172 cm
Blood Type: AB
Hobbies: Swimming

http://uploadtak.com/images/i5385_378887001.jpg

Birth Name: Lee Hye Min
Stage Name: Euaerin
Birthday: May 3, 1988
Position: Vocalist, Lead Dancer, Main Rapper, Face of The Group
Height: 174 cm
Blood Type: O
Specialty: Horseback Riding, Golf
Hobbies: Ballet, DJ-ing

http://uploadtak.com/images/u783_483030901.jpg

Birth Name: Park Kyung Ri
Stage Name: Kyungri
Birthday: July 5, 1990
Position: Vocalist

http://uploadtak.com/images/s627_764167597.jpg

Birth Name: Park Min Ha
Stage Name: Minha
Birthday: June 27, 1991
Position: Vocalist, Maknae
Height: 172 cm
Blood Type: A



می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic